Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną konsultację - lekcję próbną kontakt@piwnica.waw.pl tel. +48 606 607 826


         

Co nas wyróżnia?

Cennik

Trenerzy

Nasi uczniowie

Kontakt

         


Dzien dobry. Zapraszamy Cię na lekcje śpiewu w Warszawie a także on-line.

Mamy to szczęście, że nasza praca jest również naszą pasją. Nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez muzyki, śpiewu i bez naszych uczniów :-). Zapraszamy na profesjonalne lekcje śpiewu początkujących i zaawansowanych wokalistów, dorosłych i dzieci. Zaproszenie kierujemy właśnie do Ciebie, bo skoro jesteś na naszej stronie, oznacza to, że śpiew jest również Twoją pasją, a to wystarczający powód, by się z nami spotkać.

Mamy różnych uczniów.

Są tacy, którzy w śpiewie widzą największą radość swojego życia i pragną śpiewać najlepiej, jak się da, by sobie i być może swoim bliskim uprzyjemniać życie tą właśnie pasją. Z nimi zazwyczaj nagrywamy płyty CD, którymi obdarowują swoich znajomych, lub zamieszczają swoje nagrania na YouTube. Czasami dają się namówić na solowy koncert, np. przy okazji urodzin, imienin czy nawet bez pretekstu.

Jest duża grupa uczniów, którzy traktują lekcje śpiewu jako odskocznię od codzienności, ciężkiej pracy, kłopotów, być może problemów rodzinnych, a czasami zdrowotnych. Podczas spotkań z nami nie potrzebują jakiegoś szczególnego rozwoju muzycznego. Chcą razem pośpiewać i z tego właśnie czerpią największą radość. Na chwilę staja się prawdziwym sobą i nie czują się przez nikogo oceniani i krytykowani. Nieraz lekcje śpiewu pozwalają lepiej radzić sobie z występami publicznymi w życiu i pracy zawodowej.

Kolejna grupa to nasi podopieczni, których przygotowujemy do efektywnego udziału w festiwalach piosenki, egzaminów wstępnych do szkół teatralnych i wokalnych oraz oczywiście do udziału w castingach do teatrów muzycznych i różnego rodzaju programów telewizyjnych, takich jak: „The Voice of Poland”, „Mam Talent!”, „Szansa na sukces” i in. Nasze doświadczenie pomaga nam poprowadzić Was niejako na skróty, aby przygotować się możliwie szybko i najbardziej efektywnie. Rozmowy w trakcie przygotowań pomagają zrozumieć meandry show-biznesu i właściwie odbierać porażki i sukcesy. Bo przecież każda porażka to nic innego jak kolejna lekcja i nie może być powodem do smutku i załamywania się.

A Ty do której grupy się zaliczysz? Dla nas to bez znaczenia. Wszystkie Wasze potrzeby rozumiemy i wychodzimy naprzeciw Waszym zapotrzebowaniom. Łączy nas pasja, dlatego łatwo nam się zaprzyjaźniać z naszymi uczniami.

BEZPŁATNA KONSULTACJA - LEKCJA PRÓBNA


Zachęcamy najpierw do zapisania się na bezpłatną konsultację - lekcję próbną
kontakt@piwnica.waw.pl lub tel. +48 606 607 826. Poznamy się, zobaczysz jak pracujemy, dowiesz się jak możemy ci pomóc. Po niej możemy umawiać się na systematyczne spotkania.

Masz do wyboru trójkę trenerów wokalnych, informacja o nas znajduje się pod linkiem Trenerzy.

Michał Rudaś zaprasza w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki;

Wioletta Pruska-Winkler zaprasza w poniedziałki, piątki i soboty;

Damian Czarnecki zaprasza we wtorki, środy, czwartki i piątki.Co nas wyróżnia?

Podczas indywidualnych zajęć uczymy świadomego śpiewu oraz interpretacji. Wspólnie cieszymy się każdym trudnym dźwiękiem, który w pewnym momencie przestaje być trudny. Pomagamy w doborze repertuaru i opracowaniu właściwego wizerunku scenicznego. Ćwiczymy dykcję, emisję głosu, poprawny oddech przeponowo-żebrowy i wprawki wokalne. Dodatkowo do programu lekcji wplatane są elementy ćwiczeń i zabaw umuzykalniających, w tym improwizacji wokalnej, rozwijających wyobraźnię muzyczną, słuch harmoniczny i poczucie rytmu oraz wzmacniających integrację ciała z dźwiękiem i oddechem. Zajęcia mają być przede wszystkim źródłem zabawy, muzycznej ekspresji oraz relaksu.
Śpiewamy piosenki przede wszystkim wybrane przez ucznia, podsuwamy propozycje, w których uczeń może się zaprezentować najlepiej - na poziomie swoich możliwości. Robimy wiele innych rzeczy które pomagają w rozwoju muzycznym naszych uczniów, którymi nie chcemy się chwalić na stronie, by nie inspirować naszej konkurencji. W końcu są to metody, które nas wyróżniają.

Prowadzimy także lekcje w języku angielskim.

Poza tym:

• pierwsze spotkanie jest zawsze bezpłatną konsultacją – lekcją próbną, podczas której zapoznajemy się z obecnymi możliwościami i potrzebami przyszłego ucznia. Staramy się wskazać główne problemy wokalisty i dać podstawowe rady, które można wykorzystać od razu;

• w trakcie zajęć korzystamy ze sprzętu estradowego;

• mamy do dyspozycji salę lustrzaną i kameralną scenę z oświetleniem estradowym, co pozwala poczuć się naszym uczniom jak podczas występu;

• osoby korzystające z lekcji indywidualnych mają możliwość bezpłatnego korzystania z 4 sal prób wyposażonych w sprzęt estradowy;

• nagrywamy piosenki w naszym własnym studiu nagrań;

• kilka razy do roku mamy wspólne koncerty, na które zapraszamy rodzinę i znajomych, w koncertach biorą udział jedynie chętne osoby, nigdy nie przymuszamy do występów :-);

• czasami organizujemy naszym uczniom solowe koncerty dla rodziny i bliskich znajomych, często połączone z jakąś mała uroczystością, np. urodzinami;

• wydajemy płyty CD z nagraniami naszych uczniów, które bezpłatnie otrzymują na pamiątkę spotkań z nami;

• jeśli pojawia się potrzeba, to również realizujemy nagrania wideo, aby zamieścić piosenki na YouTube;

• mamy ogromną bazę profesjonalnych podkładów muzycznych, które udostępniamy naszym uczniom;

• poza spotkaniami w naszej placówce lekcje prowadzimy również on-line.

Cennik

Preferujemy systematyczne spotkania raz w tygodniu, opłaty dokonuje się co 4 spotkania. Pierwsze spotkanie jest zawsze bezpłatne, to konsultacja - lekcja próbna. Cennik dotyczy lekcji w naszej placówce lub on-line. Jeśli nie chcesz spotykać się systematycznie, też masz taką możliwość. Nie ma możliwości skorzystania z bezpłatnej konsultacji on-line.

Koszt zajęć:

320 zł za karnet na 4 spotkania 30-minutowe
480 zł za karnet na 4 spotkania 45-minutowe
640 zł za karnet na 4 spotkania 60-minutowe


Niesystematyczne lekcje (bez wykupienia karnetu): 100 zł za spotkanie 30-minutowe.

Koniecznie przeczytaj Co nas wyróżnia? dowiesz się jakie korzyści poza samymi spotkaniami z nami na Ciebie czekają?Trenerzy

www.michalrudas.pl

www.facebook.com/michalrudas

Michał Rudaś to artysta nominowany do nagrody fonograficznej Fryderyk 2010 w kategorii Nowa Twarz Fonografii oraz laureat nagrody Jury Sopot Top Trendy Festival 2009. Wokalista znany w Polsce z programów rozrywkowych, tj. Jaka to melodia, Taniec z gwiazdami, The Voice of Poland (ćwierćfinalista) i Twoja Twarz Brzmi Znajomo (finalista), a w Indiach ze swoich sukcesów w muzycznym telewizyjnym talent show Dil Hai Hindustani (2018), którego był półfinalistą.

Michał Rudaś jest absolwentem wydziału wokalnego, sekcji piosenki Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina przy ul.Bednarskiej w Warszawie (2004) oraz absolwentem Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego na specjalności animacja społeczno-kulturalna (2008). Pobierał również nauki klasycznego śpiewu indyjskiego podczas swoich licznych podróży do Indii u mistrza indyjskiej ragi Anupa Misry – wykładowcy Sanskrit University w Varanasi.

Ma na koncie 5 albumów, w tym 3 głęboko inspirowane muzyką indyjską: "Shuruvath", "Changing" oraz wydany z zespołem Healing Incantation album "Mystic India" i z zespołem Lelek "Brzask Bogów".

Wokalista dubbingu w wielu filmach animowanych, m.in: "Tarzan 2", "Mój brat Niedźwiedź 2", "Księżniczka na ziarnku grochu". Występował również w kilku spektaklach muzycznych: "Kwiaty we włosach", "Notre Dame l'historie" oraz w spektaklach teatru Rampa w Warszawie i Teatru Pieśń Kozła we Wrocławiu.

Prowadzi także lekcje w języku angielskim.

linki do występów na żywo:
The Voice of Poland IV - Michał Rudaś - "Hello" - Live II

The Voice of Poland IV - Michał Rudaś - "Jai Ho" - Live I

teledyski:
"Wiatr" , "Wracaj już" , "Wieloryby i syreny"


Wioletta Pruska-Winkler wokalistka, kompozytorka, muzyk, nauczyciel muzyki, absolwentka kierunku śpiew estradowy i muzyka kościelna na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyła studia w zakresie edukacji muzycznej. Umiejętności wokalne szkoliła pod kierunkiem dr hab. Moniki Kolasy-Hladikovej w klasie śpiewu w Instytucie Edukacji Muzycznej UJK, a edukację instrumentalną w klasie organów u dr hab. Karola Gołębiowskiego. Doświadczenie zawodowe zdobyła w szkołach muzycznych, szkołach podstawowych oraz wielu miejscach edukacyjnych, gdzie uczyła śpiewu, gry na fortepianie oraz teorii muzyki. Jej uczniowie co roku osiągają sukcesy na konkursach wokalnych. Z pedagogiką śpiewu ma styczność od 2011 r., od kiedy pracuje z uczniami indywidualnymi oraz prowadzi liczne warsztaty dla młodzieży oraz dla seniorów.

Największą pasją Wioli jest nauczanie śpiewu i ciągłe doskonalenie umiejętności wokalnych. Na zajęciach wokalnych pracuje z uczniami nad dykcją, emisją głosu, artykulacją, prawidłowym oddechem, postawą ciała, frazowaniem, swobodnym poruszaniem się w rejestrach, naturalnością głosu, pracą z mikrofonem oraz interpretacją utworów i sposobem wyrażania siebie. W wolnych chwilach zajmuje się kompozycją i aranżacją utworów w klimacie muzyki filmowej.


www.damianczarnecki.com

www.spiewajmy.waw.pl

Damian Czarnecki jest właścicielem Piwnicy Artystycznej Nutka Café i Klubu Edukacji Muzycznej. To on odbiera telefony i odpowiada na maile. Umawia zainteresowane osoby na bezpłatne konsultacje z nami i indywidualne lekcje śpiewu i gry na instrumentach.

Damian jest muzykiem, kompozytorem, z wykształcenia wokalistą - absolwentem Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Anny German w Białymstoku oraz Szkoły Estradowej. Już od ponad 20 lat uczy dzieci, młodzież i dorosłych. Zaczynał pod koniec lat 90. jako „pani od rytmiki” w domu kultury.

Przede wszystkim uczy śpiewu i emisji głosu, ale również gry na instrumentach: pianinie, gitarze i ukulele. Od 10 lat prowadzi również Cotygodniowe Warsztaty Wokalne dla dorosłych i młodzieży. Jest twórcą serwisu www.spiewajmy.waw.pl, od prawie 20 lat prezentującego w polskim internecie informacje dla wokalistów.
W 2005 r. jako współautor wydał projekt Multimedialne Warsztaty Wokalne.
Był laureatem kilkudziesięciu konkursów piosenki młodzieżowej i poezji śpiewanej.
Nieustannie dokształca się na kursach i szkoleniach, aby być na bieżąco z nowymi trendami i metodami.

Jest realizatorem dźwięku w naszym studiu nagrań. Z nim umawiają się nasi uczniowie, kiedy chcą zrobić sobie lub komuś miłą pamiątką w postaci nagrań audio lub wideo. Damian zajmuje się również produkcją niskonakładową płyt CD z pokoncertowymi nagraniami naszych uczniów, a osoby pragnące nagrać swoją pierwszą płytę docenią jego pomoc, zaangażowanie i profesjonalizm.

Przed laty prowadził codzienny autorski program w Radiu Bajka dla dzieci, a jeszcze wcześniej był organistą w kościele katedralnym w Drohiczynie n. Bugiem.
Kontakt

Piwnica Artystyczna Nutka Cafe

01-434 Warszawa, ul. Obozowa 82A

tel. +48 606607826

e-mail: kontakt@piwnica.waw.pl   

Copyright 2010-20120 Piwnica Artystyczna Nutka Cafe

Nasi przyjaciele:

http://www.nutkacafe.pl


Bawialnia w stylu Montessori


PLASTUSZKOWO


http://www.doremifa.eu

www.doremifa.eu
www.piwnica.waw.pl


Urodziny dla dzieci w Nutka Cafe


Cotygodniowe Warsztaty Wokalne w Warszawie
tagi:

Zajęcia muzyczne w Warszawie.